Prekių grąžinimo taisyklės


1. Prekių grąžinimas ir keitimas
1.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.
1.2. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta. Registruotos siuntos numerį būtina pateikti Pardavėjui ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo.
1.3. Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.
1.4. Norėdamas grąžinti kokybišką/nekokybišką prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu, pridedant prekės nuotraukas ar video su grąžinimo priežastimi.
1.5. Grąžinama kokybiška/nekokybiška prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir pilnos komplektacijos, kokią Pirkėjas gavo. Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą (užsakymo, pavedimo kopija).
1.6. Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.
1.7. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui pinigus.
1.8. Grąžinant ne tokią prekę kokia buvo užsakytą, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę į tinkamą ir užsakytą Pirkėjo. Neturint reikalingos prekės, Pirkėjui grąžinami visi pinigai (už prekę ir patirtas siuntimo išlaidas).
1.9. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šių Taisyklių 1.4-1.5 punktuose nustatytų prekių grąžinimo punktų.
1.10. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta).
1.11. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta faktinė suma galiojusi akcijos metu.

2. Baigiamosios nuostatos
2.1. Šios prekių grąžinimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.
2.2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.